ENG | UA
⇐ Назад
Ганна Гуменюк
Hanna Humenjuk

 ДЕНЬ СИМПОЗІУМУ
НА ЯСНИСЬКОМУ КАР‘ЄРІ

Велетенські гори золотавого піску поблискують на сонці , слабкий вітерець марно намагається зрушити їх з місця. Масивні, поіржавілі від старості залізні вагони
мовчазно споглядають за усім, що твориться сьогодні.

Митці, котрі не бояться нового, прагнуть шукати і творити нове, приїхали розрухати монотонність осяяного сонцем кар’єру. Вони намагаються гармонійно влитися і віднайти сутність творчого начала у чаруючому краєвиді. В місці, де час зупинив свою ходу, далеко від швидкоплинного руху та напруженного життя міста.

Кожен намагається знайти куточок, де він міг би втілити усе, що хвилює його, усе ,що причаїлося у закутках думок та не дає спочинку вже довший час.

Самі серед гір піску, води , неба та вагонів. Ця атмосфера заряджає невловимою енергією, надає сили до творіння, витворювання та експерементування.

Лунає непередбачена гра, керована імпульсами, відчуттями чистого, неосяжного краєвиду. Співи, підгрунтям до котрих стали емоції від побаченого та відчутого зачаровують оточуючих, підносять їх на вершини невидимих гір. Художники намагаються гармонійно влитися в місце, час та простір кар’єру, створити кардинально своє, ніким небачене та невідчуте мистецтво.

Симпозіум “DE NOVO” об’єднав між собою художників, музикантів, літераторів у замкнуте коло. Кожен з них наче є сектором цього кола, окремою , незалежною частинкою, але з іншого боку, невід’ємною його складовою. Кожен по-своєму входить у нього, у атмосферу, котру воно випромінює, у місце в якому перебуває і водночас є незалежним від нього, творить щось кардинально своє.

Наступний симпозіум “DE NOVO” організатори планують провести на мальовничому березі Дніпра, цікаво, що нового митці зможуть почерпнути для себе з іншого простору,часу та місця?